Egobet Güvenilir mi

Egobet sitesi her konuda olduğu gibi, kullanıcılar hakkında da bilgi ve belge kapsamında gereken güvenlik tedbirleri ile almış durumda bulunmaktadır. Egobet güvenilir mi? Sorusunu paylaştığınız ya da paylaşmak zorunda olduğunuz bilgiler ve belgeler açısından gündeme getiriyor olabilirsiniz. Verdiğiniz bilgilerin ve gönderdiğiniz belgelerin muhafaza edilmesi konusunda tereddüt duyuyor olabilirsiniz. Egobet sitesi bu konuda gerekeni yapmaktadır.

Egobet Bilgilerimi Paylaşır mı?

Siteye üye olma konusunda ya da siteye para yatırma ve para çekme konusunda, kişisel bilgiler olarak ifade edilmiş bilgileri kullanmak, müşteri hizmetleri ile paylaşmak zorundasınız. Bilgileriniz sistem içerisinde tutulacaktır. Tam bu konuda yabancı bir site olması ve Türkiye’de kabul edilmemesi nedeniyle, egobet bilgilerimi paylaşır mı? Şeklinde bir güven tereddütü yaşıyor olabilirsiniz. Egobet sitesi herhangi bir bilginizi herhangi bir kişi ile paylaşmaz. Talep gelmesi durumunda dahi, herhangi bir bilgi gerçek kişiliklere ya da tüzel kişiliklere aktarılmaz.

Egobet Belgelerimi Paylaşır mı?

Elbette bilgi anlayışında olduğu gibi, ispatlayıcı nitelikte belge talep edilmesi durumunda, gönderilen belgelerin akıbeti hakkında da tereddüt duyuyor olabilirsiniz. Egobet belgelerimi paylaşır mı? Bilgi anlayışında geçerli olan prensipler ya da prosedürler, belge anlayışında da birebir uygulanmaktadır. Belgeler alınır, incelenir, sistem içerisinde kayıt altında tutulur. Üyelik iptal işlemi ile birlikte silinir. Bu aşamada talep gelmiş olsa bile, hiçbir gerçek kişilere ya da hiçbir tüzel kişiliğe belgeleriniz gönderilmez. Yabancı site olması, yurt dışında bulunması, hakkında yasaklama kararının verilmesi, belge gönderme konusunda endişe duymanıza neden olmasın.

Egobet Gizlilik Politikası

Egobet güvenilir mi? Sorusuna bilgi ve belge anlayışında egobet sitesinin verdiği karşılık, egobet gizlilik politikası olarak karşınıza çıkacaktır. Nedir gizlilik politikası? Aslında yazının ilk bölümünde anlatılan ifadelerin tamamını kapsamaktadır. Kullanıcılar ile ilgili, üye hesapları ile ilgili tüm bilgi ve belgelerin egobet sitesi tarafından koruma altına alındığını, şifreleme programlarının kullanıldığını ifade etmektedir. Her türlü bilgi ve belgenin üçüncü şahıslara aktarılmadığını ifade etmektedir. Bu konuda yasal sorumluluğun egobet sitesinde ve egobet sitesini kuran ve işleten Limited şirketinde olduğunu net bir şekilde ortaya koymaktadır. Yani egobet sitesi yasal sorumlulukları bu konuda gizlilik politikası hükümleri dahilinde kabul etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*